LogoBloodlineCappadocianOrganizačně

Kdy: 24. – 26.4. 2020
Kde: Kutná Hora
Organizátoři: Stíny Temné Pověsti
Organizátorský mail: stiny.sera@gmail.com

Kontaktovat nás mimo mailu můžete i přes profil akce na Facebooku.

Herní profil

Stíny šera jsou městským nočním larpem ze současnosti s motivy nadpřirozena, inspirovaným motivy mnoha známých knižních i filmových děl. Jedná se přitom dílem organizátorů o svět zcela jedinečný.
Akce je přístupná od 15 let věku, s možností plnohodnotné účasti pro nováčky i zkušené hráče. Záleží také pouze na vás, zda se rozhodnete využít spíše akční, či roleplayingovou rovinu hry. Boj využívá životový systém spolu s pestrou škálou zbraní a dovedností. Můžete se však rovněž věnovat svému životnímu příběhu, budování mocenského postavení, zdokonalování postavy, zkoumání dosud nepoznaných tajů světa, nebo se chvíli nechat jen tak volně unášet (nad)přirozeným dějem.

Herní svět

Běžná realita plně odpovídá současnosti, jak ji znáte z každodenního života. Očím člověka, v jeho smrtelné omezenosti skrytý, zde však existuje také stín. Představte si jen na chvíli svět jako jeden obrovský, neustále v rytmu hudby vířící maškarní bál. Jenomže ne všichni zamaskovaní tanečníci jsou ve skutečnosti obyčejní lidé. A právě oni, příslušníci stínu, bez vědomí ostatních udávají rytmus hudby i taneční krok, zkrátka vedou na pomyslnému parketu tak, jako ve skutečnosti vládnou světu. Jediné, co odděluje běžnou realitu a nadpřirozeno, je přitom bariéra nevědomosti.

World-of-Darkness-2010-Animatic-Trailer_1