Registrační formality

Začátek registrace: …
Konec registrace: …
Věkové omezení: 15+
Registrační poplatek: 250 Kč
Číslo účtu: 1595565012/3030
Důležité: SOUHLAS ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE

Jak se registrovat

Vyplníte a odešlete níže v odkazu umístěný formulář. Od nás poté, jakmile jej zpracujeme, obdržíte na oplátku potvrzovací mail i veškeré další potřebné materiály, včetně variabilního symbol pro zaplacení registračky. Tu je přitom třeba uhradit do 14 dnů od obdržení mailu (a zároveň do ukončení registrace), jinak vaše místo propadá. Příchozí registračky se pravidelně kontrolují. Přijetí poznáte na stránkách prostřednictvím změny barvy přezdívky hráče z šedé na černou.
Počet hráčů v jednotlivých frakcích není ze začátku omezen, ale může se stát, že v případě přílišných početních rozdílů registraci za některé z nich dočasně pozastavíme.
Účastníci mladší 18 let povinně musejí mít s sebou vyplněný výše uvedený souhlas zákonného zástupce (tzn. většinou některého rodiče).

Tvorba postavy

Pravidla

Představují přesně dané herní mechanismy a statistiky, dále popsané v sekci „Pravidla”.

Roleplaying

Představuje osobnost vaší postavy a vůbec vše, čím byla, je nebo by kdy mohla být. Nevyžadujeme, abyste nám zasílali životopisy postav, ale pakliže kupříkladu chcete svůj příběh nějak více zapojit do hry, neváhejte se s námi o něj podělit (právě za tímto účelem mimo jiné slouží textové pole v registračním formuláři). My vše důkladně zvážíme a poté společně najdeme cestu, jak vaši tvořivost co nejlépe využít.
Veškeré postavy, vyjma těch výslovně schválených, nesmějí v běžné realitě ani ve stínu zastávat vyšší, než průměrné postavení. Nemohou také být členy tajných, či mezinárodních organizací (FBI, GRU, zednáři,…). Naopak výrazně doporučeným aspektem je, aby pocházely z Tartu, nebo alespoň Estonska.

>>> REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ <<<


Seznam registrovaných

Karty

Zvláštní kategorie postav

Pojmenované postavy

Registrovat se za ně lze pouze po domluvě s organizátory. Herně se jedná o přinejmenším ve stínu známé osobnosti.
Některé pojmenované postavy mohou mít i určený počet členů doprovodu, které si samy vyberou.

Seznam pojmenovaných postav


Cizí postavy

Registrovat se za ně lze pouze po domluvě s organizátory. Reprezentují obyčejné lidi, nadané, eterály nebo nižší.
Mají svobodnou vůli, ale příležitostně mohou být (zne)užívány organizátory k (ne)plánovaným zásahům do hry. Pro jejich schválení je třeba prokázat značnou míru kreativity, přinejmenším ve smyslu roleplayingového pozadí postavy, a musí svojí existencí představovat prokazatelný herní přínos.

Seznam cizích postav


Dark Masquerade-174396